Kurumsal


Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat sektörünün tüm seçeneklerinde yaklaşık 15 yıllık deneyimle birçok projede taşeronluk hizmetleri veren şirketimiz; 2005 yılında şirketin kurucusu yönetim kurulu başkanı Sayın FATİH KAYA tarafıdan KAYALAR İKİ YAPI İNŞAAT HİZMET GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. adı altında kurulmuştur.

Şirketimiz inşaat taahhüt hizmetleri alanında teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık yapısı ile kendini sürekli geliştiren bir organizasyona sahiptir.Kayalar İnşaat kuruluşundan bugüne kadar geçen zaman içinde maliyet,süre ve kalite unsurları sağlık,güven çevre politikalarımız çerçevesinde daima optimum noktada birleştirmeyi basarmış ve başarının sırrını bu üç ana kriteri bir arada sunabilmek olduğu inancını hedef almıştır.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz işlerde çalışmış olduğumuz firmaların bizlere duyduğu güven ve tekrar çalışma arzuları Kayalar İnşaat olarak büyük gurur kaynağımız olmuştur.

İşverenin memnuniyetinin ön planda tutulması adına kaliteli ,güvenilir yaşam ve insan odaklı alt yapısını geliştirerek ;çağın paralelindeki teknolojiyi ile hizmet vermek hedeflerimiz içinde önceliğimizdir.Yapabileceğimizin en iyisini yapma misyonuyla çıktığımız bu yolda sağlıklı ve güvenli projelerde buluşmak dileğiyle...